Realizace kotelny na klíč 

Kotelny Brno od firmy Miroslav Král jsou ideálním řešením pro ty, kdo hledají dodávky kotelny na klíč a chtějí ušetřit čas, peníze a především starosti se zajištěním všech potřebných věcí.

Podle vyšich požadavků je možné zařídit jak běžné kotelny, tak i kaskádové systémy pro vytápění větších objektů.Kotelny na klíč

Při realizaci kotelny klademe zásadní důraz na kvalitu provedení a výsledný design kotelny. Využijte dlouholetých zkušeností, díky kterým se můžete včas vyhnout nepředvídatelným komplikacím. Kotelna ve 21. století je symbolem čistého prostředí, které je vybavené ekologickými zařízeními, vybavenými špičkovou technologií. Již dávno není kotelna symbolem špíny.

Výrazným bonusem pro Vás je to, že během rekonstrukce kotelny umíme zajistit plynulé zásobování bez potřeby odstávky teplé vody!

Co zahrnuje realizace kotelny na klíč?

Realizace kotelny na klíč zahrnuje mimo jiné i tyto činnosti:

  • návrhu projektu nové kotelny
  • demontáž stávajícího zařízení včetně ekologické likvidace
  • veškeré stavební úpravy místnosti
  • instalace nového zařízení do kotelny
  • uvedení kotelny do provozu včetně seřízení regulace a revizní zprávy
  • zaškolení obsluhy zařízení kotelny

Zajímá Vás téma rekonstrukce kotelny?

ikony a loga / TelefonPokud Vás zajímá téma rekonstrukce kotelny, neváhejte nás kontaktovat. Získejte další informace o možné spolupráci. Prostě a jednoduše zavolejte na telefon 604 551 228 nebo nám zanechte vzkaz na kontaktním formuláři (zde), získejte další informace a rozhodněte se, zda budeme dále spolupracovat.

 

 

zajímavé služby